Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C563JARACTU
C1206C563JARACTU
C1206C563JARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C563JARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C563JARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.056UF 250V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C563JARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.056UF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 194841 pcs Podatkovni list Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)