Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C682J3REC
C1206C682J3REC
C1206C682J3REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C682J3REC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C682J3REC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 5%
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela C1206C682J3REC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 218884 pcs Podatkovni list ESD, X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 6800pF