Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C820G5GACTU
C1206C820G5GACTU
C1206C820G5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C820G5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C820G5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 50V NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C820G5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 218709 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)