Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206F105K5RACTU
C1206F105K5RACTU
C1206F105K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206F105K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206F105K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206F105K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 403895 pcs Podatkovni list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)