Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206F334M1RACTU
C1206F334M1RACTU
C1206F334M1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206F334M1RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206F334M1RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206F334M1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 351231 pcs Podatkovni list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)