Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206X104F3GEC7800
C1206X104F3GEC7800
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206X104F3GEC7800 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206X104F3GEC7800
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206X104F3GEC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 138502 pcs Podatkovni list ESD, COG Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)