Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206X153F3GEC
C1206X153F3GEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206X153F3GEC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206X153F3GEC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 15NF 25V C0G 1%
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela C1206X153F3GEC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 15NF 25V C0G 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81032 pcs Podatkovni list ESD, COG Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Serija X Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.015µF