Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206X155K3RACTU
C1206X155K3RACTU
C1206X155K3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206X155K3RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206X155K3RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1.5UF 25V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206X155K3RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1.5UF 25V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 186233 pcs Podatkovni list FT-CAP, X7R Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Serija FT-CAP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena C1206X155K3RAC
C1206X155K3RAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1.5µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije Boardflex Sensitive