Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206X334K4RACTU
C1206X334K4RACTU
C1206X334K4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206X334K4RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206X334K4RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206X334K4RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 315989 pcs Podatkovni list FT-CAP
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 0.33µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena C1206X334K4RAC
C1206X334K4RAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Številka izdelka proizvajalca C1206X334K4RACTU
Vodilni stil 0.035" (0.88mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
Razširjen opis 0.33µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%