Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C101KCGACTU
C1210C101KCGACTU
C1210C101KCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C101KCGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C101KCGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 500V NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C101KCGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 500V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 109802 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)