Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C106K3PACTU
C1210C106K3PACTU
C1210C106K3PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C106K3PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C106K3PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 25V X5R 1210
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C106K3PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 25V X5R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 173358 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.083" (2.10mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 399-8223-6 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose