Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C107M9PACTU
C1210C107M9PACTU
C1210C107M9PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C107M9PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C107M9PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C107M9PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60093 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)