Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C153JARACTU
C1210C153JARACTU
C1210C153JARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C153JARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C153JARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.015UF 250V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C153JARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.015UF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 226947 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 0.015µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C