Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C221M2GACTU
C1210C221M2GACTU
C1210C221M2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C221M2GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C221M2GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 200V NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C221M2GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 200V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 255163 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)