Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C223KARACTU
C1210C223KARACTU
C1210C223KARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C223KARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C223KARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 250V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C223KARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 282599 pcs Podatkovni list Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)