Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C330JCGACTU
C1210C330JCGACTU
C1210C330JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C330JCGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C330JCGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 33PF 500V NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C330JCGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 33PF 500V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 107419 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)