Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C393K2RACTU
C1210C393K2RACTU
C1210C393K2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C393K2RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C393K2RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.039UF 200V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C393K2RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.039UF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 304452 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)