Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C472KFRACTU
C1210C472KFRACTU
C1210C472KFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C472KFRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C472KFRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C472KFRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 173443 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)