Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C682F1GACTU
C1210C682F1GACTU
C1210C682F1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C682F1GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C682F1GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 100V NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1210C682F1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 100V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 25025 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)