Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C684Z5VACTU
C1210C684Z5VACTU
C1210C684Z5VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C684Z5VACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C684Z5VACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.68UF 50V Y5V 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C684Z5VACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.68UF 50V Y5V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 607062 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.68µF
Debelina (maks.) Y5V (F) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C