Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210X104F5JACAUTO
C1210X104F5JACAUTO
C1210X104F5JACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210X104F5JACAUTO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210X104F5JACAUTO
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V U2J 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1210X104F5JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V U2J 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59278 pcs Podatkovni list FT-CAP, U2J Dielectric 10-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient U2J Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.50mm)
Serija FT-CAP Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive