Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808C152J5GACTU
C1808C152J5GACTU
C1808C152J5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808C152J5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808C152J5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 50V NP0 1808
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1808C152J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 50V NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 205458 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)