Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808C333K1RACTU
C1808C333K1RACTU
C1808C333K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808C333K1RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808C333K1RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 100V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1808C333K1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 100V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 312876 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)