Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808C820KHGACTU
C1808C820KHGACTU
C1808C820KHGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808C820KHGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808C820KHGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 3KV NP0 1808
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1808C820KHGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 3KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80262 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)