Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C103JCGACTU
C1812C103JCGACTU
C1812C103JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C103JCGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C103JCGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 500V NP0 1812
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C1812C103JCGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 500V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 100372 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)