Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C103KGRACTU
C1812C103KGRACTU
C1812C103KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C103KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C103KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C1812C103KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 112551 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)