Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C104F4JAC7800
C1812C104F4JAC7800
C1812C104F4JAC7800
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C104F4JAC7800 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C104F4JAC7800
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 16V U2J 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1812C104F4JAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 16V U2J 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32113 pcs Podatkovni list U2J Dielectric, 10-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient U2J Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)