Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C124M1UACTU
C1812C124M1UACTU
C1812C124M1UACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C124M1UACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C124M1UACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 100V Z5U 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1812C124M1UACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 100V Z5U 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 251043 pcs Podatkovni list Z5U Dielectric, 50-100 V
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 0.12µF
Debelina (maks.) Z5U Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C