Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C222KGRACTU
C1812C222KGRACTU
C1812C222KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C222KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C222KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela C1812C222KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 125414 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 399-7120-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose