Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C392J2GACTU
C1812C392J2GACTU
C1812C392J2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C392J2GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C392J2GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 200V NP0 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1812C392J2GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 200V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 109751 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)