Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C392KGRACTU
C1812C392KGRACTU
C1812C392KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C392KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C392KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 2KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C1812C392KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 2KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71569 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)