Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C394K5RACTU
C1812C394K5RACTU
C1812C394K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C394K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C394K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.39UF 50V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1812C394K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.39UF 50V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 198139 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitors
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.39µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C