Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C474M5UACTU
C1812C474M5UACTU
C1812C474M5UACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C474M5UACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C474M5UACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela C1812C474M5UACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 122971 pcs Podatkovni list Z5U Dielectric, 50-100 V
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient Z5U Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 399-10091-1 delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 42 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose