Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1812C682G5GACTU
C1812C682G5GACTU
C1812C682G5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1812C682G5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1812C682G5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 50V NP0 1812
Product parameter
številka dela C1812C682G5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 50V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49273 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)