Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C102FBGACTU
C1825C102FBGACTU
C1825C102FBGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C102FBGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C102FBGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1825C102FBGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59134 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)