Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C103MFRACTU
C1825C103MFRACTU
C1825C103MFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C103MFRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C103MFRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1825
Product parameter
številka dela C1825C103MFRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92298 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)