Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C155K5RACTU
C1825C155K5RACTU
C1825C155K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C155K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C155K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1.5UF 50V X7R 1825
Product parameter
številka dela C1825C155K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1.5UF 50V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54410 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)