Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1825C561MZGACTU
C1825C561MZGACTU
C1825C561MZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1825C561MZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1825C561MZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 560PF 2.5KV NP0 1825
Product parameter
številka dela C1825C561MZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 560PF 2.5KV NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88698 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)