Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C102MZGACTU
C2220C102MZGACTU
C2220C102MZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C102MZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C102MZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2220C102MZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 55722 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)