Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C474J5GACTU
C2220C474J5GACTU
C2220C474J5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C474J5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C474J5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela C2220C474J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36923 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.073" (1.85mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
Druga imena 399-5385-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose