Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220C751MZGACTU
C2220C751MZGACTU
C2220C751MZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220C751MZGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220C751MZGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 750PF 2.5KV NP0 2220
Product parameter
številka dela C2220C751MZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 750PF 2.5KV NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56018 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)