Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2220X474K5RACTU
C2220X474K5RACTU
C2220X474K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2220X474K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2220X474K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 50V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2220X474K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 50V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85394 pcs Podatkovni list FT-CAP, X7R Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm)