Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C334J1RACTU
C2225C334J1RACTU
C2225C334J1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C334J1RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C334J1RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C2225C334J1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 100V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74058 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)