Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C2225C472KGRACTU
C2225C472KGRACTU
C2225C472KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2225C472KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2225C472KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R 2225
Product parameter
številka dela C2225C472KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43684 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.061" (1.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)