Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > C284ACR5100AL0J
C284ACR5100AL0J
C284ACR5100AL0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C284ACR5100AL0J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C284ACR5100AL0J
Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM MOTOR 10UF 5% 470 VAC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C284ACR5100AL0J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM MOTOR 10UF 5% 470 VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16915 pcs Podatkovni list C284ACR5100AL0J Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 470V Toleranca ±5%
Prekinitev Wire Leads Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija C284 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 284ACR5100AL0J
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.815" (71.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 10µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can Zmogljivost 10µF