Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C315C161F3G5TA
C315C161F3G5TA
C315C161F3G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C315C161F3G5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C315C161F3G5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 160PF 25V C0G/NP0 RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela C315C161F3G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 160PF 25V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 110251 pcs Podatkovni list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.183" (4.66mm) Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 160pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 160pF Aplikacije General Purpose