Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C321C104M5U5TA
C321C104M5U5TA
C321C104M5U5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C321C104M5U5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C321C104M5U5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C321C104M5U5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1021450 pcs Podatkovni list C321C104M5U5TA Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient Z5U Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 399-9786 delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose