Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C321C124K5G5TA
C321C124K5G5TA
C321C124K5G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C321C124K5G5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C321C124K5G5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 120NF 50V C0G 10%
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela C321C124K5G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 120NF 50V C0G 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 126607 pcs Podatkovni list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Serija *
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C321C124K5G5TA Razširjen opis Ceramic Capacitor