Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C321C181FCG5TA
C321C181FCG5TA
C321C181FCG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C321C181FCG5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C321C181FCG5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 500V NP0 RADIAL
Product parameter
številka dela C321C181FCG5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 500V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44432 pcs Podatkovni list High Voltage Goldmax, C0G 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.200" W (5.08mm x 5.08mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 180pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 180pF