Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C321C184K2R5TA
C321C184K2R5TA
C321C184K2R5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C321C184K2R5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C321C184K2R5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 180NF 200V X7R 10%
Product parameter
številka dela C321C184K2R5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 180NF 200V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 206245 pcs Podatkovni list Goldmax, X7R 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 180pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 180pF Aplikacije General Purpose